Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2019 13:09:56 

Bilbo * Beky * Robin * Ginna

Robinek

  

Robin

Jmenuji se Robin jsem Jack Russell terier (bez PP). Narodil jsem se ve čtvrtek 20.12. 2007 mamince Jackie z Prahy a tatínkovi Bertíkovi z Chomutova.

Jednoho dne si moje budoucí panička psala s mojí "babičkou" Bárou Soldánovou že by si jednou chtěla pořídit pejska jako je můj táta Bertík, ale až tak za rok. Jenže co Bára neudělala, poslala mojí budoucí paničce fotky mě a mého brášky Tobíka. Panička řikala, že se jí líbí ten víc flekatý (JÁ) a Bára jí řekla že jsae volný. A to byla ta osudová chvíle kdy si moje budoucí panička uvědomila, že mě prostě musí mít.

Začala si psát s mojí druhou "babičkou" Bárou Zelinkovu a domlouvat se co a jak až nastane ten osudový den a já pojedu do Chomutova.

Ten den nastal 15. února. Ráno s Bárou, mojím tátou Bertíkem a bratrancem Kryštofem nasedli do auta a vydali se směr Praha Stodůlky kde jsem bydlel s mojí mamčou a bráchou.

Byli u nás dost dlouho ale pak nastala tak chvíle. "Babička" Bára Zelinková brečela, panička taky začala když jí viděla a druhá "babi" taky nějakou tu slzičku uronila. Ale neprodlužovali jsem tu chvíli a rozjeli se směrem do Chomutova.

V novém domově jsem všechno omrknul čekala tu na mě i jedna kočka Zpíví, tu jsem hned druhý den začal mučit.

Za pár dnů mě panička seznámila s mojí novu smečkou,velkým strejdou Bilbem a kudrnatou tetou Beky. Beky se  mi líbí víc, ta si se mnou i hraje. Bilbo je "starý pán" a zatím mě trochu přehlíží a považuje mě za dalšího vetřelce, ale třeba se se mnou taky někdy proběhne.

Panička mě má ráda a to je zatím to nejdůležitější!

          

 

 

TOPlist