Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2019 13:09:56 

Bilbo * Beky * Robin * Ginna

Beky

 
 

Bess z Tržiště - BEKY

Narodila jsem se 11.6. 2006 v Rakovníku. Taťka se jmenuje Neo Kone-Golgs (Nero) a mamča je Monza z Hamandy.

K mojí paničce jsem se dostala tak, že nemohla odolat tomu, aby měla druhého psa od B. Tajně se dohodla s paní chovatelkou Marcelou Šmídovou, že si mě vezme až přijde čas. A tak se i stalo!

V srpnu, když mi bylo něco málo přes 7 týdnů, se na mě přijela moje nová panička "jen tak podívat" jak vypadám já a moji sourozenci. Původně si měla vzít mojí sestřičku Beky, ale nakonec si vybrala mě.

Prý proto, že jsem měla nad očima takové "zrzavé véčko" a asi to byla taková láska na první pohled. Jméno Beky už mi zůstalo protože paničce se víc líbilo víc než Bess.

Paničky mamka sice nadávala když si mě vybrala, původně se jela

"jen podívat" a netušila že si domu poveze zrovna dalšího psa. Nakonec jsem jí ale obměkčila svým kukučem a vyrazili jsme domu do Chomutova za psí smečkou.

Nová smečka mě přijala dobře, paničky ale největší úkol byl skamarádit mě s jejím, Bilbem. Nejdřív mě ignoroval jako přebytečného vetřelce, ale panička mu vysvětlila, že mě nesmí kousat a nesmí na mě vrčet. On to pochopil velice rychle, protože za každý sebemenší náznak vrčení dostal facku.

Bilunka se stal nakonec mím nej kámošem a když on nesměl kousat mě, tak jsem alespoň já kousala jeho. A to mi vydrželo do teď. Jsem smečkový tyran, protože jsem do teď ještě nepochopila že už je konec mému rozevlátému pubertálnímu chování.

Na cvičební a zkouškové úspěchy s paničkou zatím čekáme a pracujeme na zlepšení všech cviků.

  

(do postoje mě staví Bára Soldánová www.bertas.ic.cz)

TOPlist