Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2019 13:09:56 

Bilbo * Beky * Robin * Ginna

Akce

 Plánované akce: 

 

 

 

  Proběhlé akce:

 ZIMNÍ ZÁVODY 12.12. 2009

 Ikdyž se mi moc  nechtělo, tak jsem se nechala ukecat, a přihlásila Bekynku k nám na Zimní závody, a teď musím říct, že to nebyla vůbec špatná volba. Beky se opravdu snažila a já jí to nekazila a dopadlo to opravdu krásně. 46 bodů na poslušnosti a 43 bodů na obraně dalo dohromady 89bodů a to byl výsledek který nám pomohl k obhájení 1. místa v kategorii ZM z loňského roku. Beky se tak může pyšnit už třetím pohárem za první místo!

JE TO MOJE HVĚZDA!

 

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZE ZÁVODŮ ZDE

ZA FOTO MOC DĚKUJEM NAŠÍ TETĚ ANETCE

===============================================================================

GINNULKA POPRVÉ NA VÝSTAVĚ

Nic moc se u nás nedělo a proto nebyla ani aktualizace. Až 3. října!

Hned brzo ráno jsme vyrazili (Já, Ginna, Peggy, máma a Karolína) do Rokycan na výstavu, přihlášeny byly holky Peggy Kone-Golds a hlavně to byla výstavní premiéra našeho benjamínka Ginny. Cesta ubíhala rychle, v Rokycanech byla trasa ke cvičáku dobře značená a hned po zapsání už zbývalo jen čekat.

První na řadu šla Ginna ve třídě dorostu. Zapsaných bylo celkem 10 fen a jedna odstoupila. Ginnulku předváděla naše teta Anetka, za což jí moc a moc děkuju. Holkám to spolu moc šlo, a ikdyž Ginnulka byla nejmladší ze všech čubinek, dostala moc krásný posudek a ocenění VN7.

S Peggy ve třídě pracovní to  byl boj, protože zapsaných bylo celkem 30 fen, jedna odstoupila po statice, takže nakonec jich zůstalo 29. Po statice nás pan rozhodčí Novotný dal na 5. místo, potom před nás posunul ještě dvě fenky a nakonec po velkém boji z toho bylo úžasné hodnocení V7!

Byl to krásný den a výstavní premierá Ginnulky dopadla alespoň pro mě na obrovskou jedničku!

 

Ginna Sinensis Bohemia a Anetka Hoffmeisterová

========================================================================

15.8. Agility závody Rašovice

Tak už je to tady, Robin se vrhnul na dráhu agility závoďáka

V sobotu ráno jsme vyrazili na naše první agility závody. Panička naložila do auta kennelku a mě a pak už jen hurá směr Klášterec, Vedla nás Gabča s Kimíkem a dalšími členy výpravy byla Lucka a DáreČci. Další naší podporou byla Veseřická banda v podání Marcelky a Bugse a Evičky a Teddíka a samozřejmě nesmím zapomenout že nás podpořili psychicky i teta Anetka a strejda Martin s Eskem

Panička nás přihlásila do kategorie začátečníků. Čekání bylo dlouhé ale vyplatilo se. Bežel jsem jako blesk a panička měla co dělat aby mě stihla, ale co nebudu zybtečně napínat, s časem 23,35 vteřiny jsme zkončili na krásném prvním místě ze sedi pesanů začátečníků. Doufám, že nám to takhle půjde dál.

zapsal Robin :o)

 

 

===================================================================================

22.7. - 1.8. 2009 Psí dovolená v Doksech

Již po třinácté za sebou jsem vyrazila do Doks, a jako vždy vše vyšlo na jedničku. Počasí krásné, psiska si to užili a řádili na přilehlých loukách a v okolních lesích,

fotky z letošních Doks se otevřou po kliknutí na Robinka

  

 

===================================================================================

Obranářký závod Krásnoočko

 

13.6. to vypadalo na krásný den a tak jsem si řekli: "proč si nejít někam zazávodit". Beky byla asi méně nadšená než já, ale nechala se ukecat, a tak jsme vyrazili na závody do kynologického klubu Krásnoočko v Chomutově. Naložila jsem kenellky pro Beky i Robina, který nám jel dělat psichyckou podporu, a vyrazili jsme už ránov 7 hodin, abychom si mohli auto zaparkovat někde pěkně ve stínu.

Všechno jsme brali sportovně hlavně abychom si to obě užili, a když jsme z poslušnosti v kategorii ZM odcházeli s krásnými 48 bodíky měli jsme skvělou náladu. Na obranu se čekalo dlouho protože následovaly další kategorie ZVV 1,IPO 1 a IPO 3. Po obědě jsme šli jako čtvrtí na řadu, Beky si obhlídla terén a zjistila kde že to je ten "šupák" schovaný, oběhla zábranu a hurá na něj označit kde je. Štěkala krásně plynule ale trochu na mě vykukovala, zákusy měla krásné a razantní, a když si to míříme k panu rozhodčímu pro kartičku málem jsem upadla do bezvědomí . Oznámil že Beky dostala na obraně 50 bodíků což je nejvíc co jde. S obrovskou radostí jsme se běželi uklidit do auta. Ještě jsme se koukli na pár dalších obran a čekání na vyhlášení jsem si zkrátili posezením v místní kantýně. Na závěr musim pochválit skvělou organizaci závodů, zelňačku z kantýny a hlavně Beky za krásný výkon co předvedla.

Domů jsme si odváželi obrovský pohár, pytel krmení Royal Canin, a tašku plnou psích dobrot.

 

=====================================================================================

OBRANÁŘSKÝ ZÁVOD LENEŠICE 16.5. 2009

Po dlouhé době jsem vyrazili na závody, a to do Lenešic. Bekulka startovala v kategorii ZM a její taťka Nero v Kategorii veteránů. Jestli s Beky půjdu jsem zvažovala do poslední chvíle protože měla trochu prasklý polštářek a občas při došlapu zakulhala, nakonec jsem si řekla že to zkusíme. A dobře jsme udělali! Beky i s trochu bolavou packou skončila z 12 psů na krásném 4. místě o jeden jediný bodík, stejně jako kdysi Bilbo když jsem byla v Lenešicích ještě s ním ve stejné kategorii na úplně stejném místě. Neroušek moc cvičit nechtěl, tak skončil poslední, zato s nejlepší obranou ve své kategorii! Den to byl náročný ale vydařený a Robin také nezahálel, dvakrát předcvičoval při odložení jiného psa.

 

======================================================================================

======================================================================================

 

7.5. - 10.5. 2009  RUSSELÍ SOUSTŘEDĚNÍ v K.Varech

 

 

- už druhý rok jsme vyrazili (já,Beky a Robin) na russelí soustředění opět to nemělo chybu a už teď se těšíme

na další rok, za skvělou organizaci děkujeme Martince a Robertovi (www.odbobrireky.webgarden.cz)

 

psí osazenstvo našeho holčičího pokoje

Majlinka, Robís, Beky, Kryštof, Bertík, Tobík a Jackie

 

==============================================================================

=============================================================================

V neděli 22.3. 2009 jsme se s Robinem a Beky zůčastnili

SRAZU JACK RUSSELL TERIERŮ

potkali jsme zas spoustu fajn lidí, i  Roibnkovu mamku Jackie a bráchu Tobíka

za fotky děkujeme Tomáši Kavanovi(Hool)

společná

 

Bertík a jeho děti

(z leva) Lasse, CHeriis, Bertík, Robin, Tobi,Bax

 

Tobias Jackie a Robin (mamka a její synové)

 

 

 

 

 Zimní závody jednotlivců 13.12. 2008

Tak jsme si pěkně zazávodili všichni tři, Bilbo, Beky i já. Celý den jsme si užili a jak Beky

tak i Bilbo se ve své kategorii vysoutěžili krásné první místo. U Bilba jsem ráda že jsem ve zdraví vše přežili a u Beky že tak krásně předvedla co umí.

Beky - ZM poslušnost 43bodů a obrana 45bodů  Bilbo - veteráni poslušnost 70bodů a obrana 95 bodů

   

fotky od tety anetky ZDE

 

TOPlist